Підвіски

Золоті підвіски - та їхня магічна краса

    Грамотно підібрані золоті підвіски на шию або руку здатні стати доповненням до будь-якого образу. Вони завжди привертають увагу оточуючих, тому користуються значною популярністю як у жінок, так і у чоловіків.

Від нехитрих камінчиків до сучасних творів мистецтва

    Підвіски прикрашали шиї наших предків ще в доісторичні часи. Це були ікла тварин, кістки, рослини та ін. Їх власники вірили, що такі талісмани бережуть їх від усякої нечисті.     Згодом кулони (підвіски) створюються з дорогоцінних металів і прикрашаються напівдорогоцінним і дорогоцінним камінням. Подібні вироби придбати могли тільки досить заможні люди, часто вони передавалися з покоління в покоління як реліквія. Роль підвісок мали не тільки естетичну, вони могли вказувати на статус і положення в суспільстві і наділятися магічними силами.     Природно, сьогодні купити підвіску в місті Луцьк, Львів, Тернопіль, Хмельницький чи Ужгород, як і будь-якому іншому місті України, можна без будь-яких перешкод за допомогою УкрЮвелір. Хоча частіше вони носяться як прикраса, багато хто все ж вірять, що грамотно підібране виріб стане найсильнішим оберегом.

Універсальні прикраси на будь-який випадок життя

    Крім володіння певними магічними властивостями, підвіски жіночі є універсальною прикрасою, яку можна надіти під будь-який наряд. Вони гармонійно поєднують в собі скромність, витонченість і розкіш. Носять їх на ланцюжках або шнурках, регулюючи довжину і даючи можливість виробу розташовуватися на грудях на різних рівнях в залежності від глибини і виду декольте. Інтернет-магазин УкрЮвелір в Луцьку пропонує своїм покупцям золоті підвіски різних форм. Деякі приклади наших робіт можна побачити на фото в каталозі. Але завдяки наявності власної ювелірної майстерні та штату професійних, талановитих дизайнерів у нас можна замовити гарну підвіску, виготовлену за вашим власним ескізом.

Це може бути:

- геометрична пластина (кругла, овальна, прямокутна, ромбовидна), на яку нанесено будь-яке зображення; - анімалістичні або рослинні мотиви; - релігійні зображення, іконки і хрестики; - різноманітні абстракції; - кулони з першою літерою імені людини; - магічні обереги; - етнічні та фольклорні мотиви; - всілякі сердечка для закоханих; - герби та ін.   Ви можете купити підвіску в інтернет-магазині УкрЮвелір прямо зараз, і ми доставимо її у ваше місто протягом трьох днів. Наявність вибраної вами прикраси уточнюйте в консультанта.

По заданих параметрах нічого не знайдено.
Спробуйте змінити параметри пошуку або перегляньте інші рубрики.

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Статті

 • Акцiя VIP колекція

  Дата публикації:
  23 листопада 2017 р.
  Автор:
  Admin

  Супер пропозиція .На всю колекцію VIP прикрас знижка 37%.