Печатки

Печатка як символ влади

Чоловічі печатки - це одна із найдавніших чоловічих прикрас, яка підкреслює статус її власника і досі. Адже початковою функцією цієї прикраси - було підтвердження та посвідчення автентичності документів та запечатування листів. Це був своєрідний особистий підпис. В ті часи, печатка призначалася для практичних потреб та відрізнялася своєю унікальністю. Кожна із них була індивідуальною - несла на собі зображення дворянського герба або ініціалів і виготовлялася у єдиному екземплярі. Він був вигравіруваний на верхній частині печатки. Бути власником такої прикраси, могла людина, яка володіла неабияким статусом та займала певне місце у суспільстві, а саме : королі, представники знатного роду, військове керівництво, вищі духовні чини. Одна із найвідоміших історій чоловічих печаток, це «Кільце Рибака» - атрибут Папи Римського.

Чому ці вироби так популярні сьогодні?

В наш час, чоловічі печатки втратили своє початкове призначення і майже не використовується за функцією «особистого підпису», хоча це можливо. Проте, сьогодні ювелірні чоловічі печатки - важливий атрибут сучасного чоловіка. Своїми естетичними якостями він підкреслює стиль і високий статус кожного представника сильної статі.
Цей класичний аксесуар говорить про респектабельність і мужність свого господаря. І така прикраса додає образу строгості та елегантності. Вона допоможе Вам зарекомендувати себе якнайкраще в ділових колах, бо як кажуть: «зустрічають по одягу»!

Чому вигідно купувати саме у нас?

Інтернет - магазин «УКР.ЮВЕЛІР» пропонує Вашій увазі широкий асортимент аксесуарів, де Ви знайдете печатки на свій смак. Всі вироби виготовленні із матеріалів високої якості. На Вас чекають печатки чоловічі золоті 585 проби. Персні, виконані в найрізноманітніших стилях і оформленні з різних металів та використанням дорогоцінних каменів, вставок і ефектів. Залежно від моделі, використовуються такі матеріали: червоне золото, срібло, цирконій, фіаніт. Найпопулярніші сьогодні є золоті печатки з гербом України. Також для впевнених у собі жінок, які хочуть внести солідності у свій образ, в каталогах представлені жіночі печатки.

Різноманітність моделей та можливість вибору цікавого упаковування - ідеальний варіант для подарунка.

Якщо Ви купите печатку в інтернет магазин «УКР.ЮВЕЛІР» Ви отримаєте:

- Стильний аксесуар
- Високоякісну прикрасу
- Найнижчу ціну
- Якісне і приємне обслуговування
- Комфортні умови доставки

Отримайте насолоду від бездоганних прикрас та оформлюйте замовлення вже сьогодні!

По заданих параметрах нічого не знайдено.
Спробуйте змінити параметри пошуку або перегляньте інші рубрики.

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Статті

 • Акцiя VIP колекція

  Дата публикації:
  23 листопада 2017 р.
  Автор:
  Admin

  Супер пропозиція .На всю колекцію VIP прикрас знижка 37%.