Обручки

Обручки як символ сердечної прихильності

З давніх-давен, ще з часів Стародавньої Греції і Стародавнього Єгипту, обручки символізували любов, сердечну прихильність. У ті часи прообразом обручок виступала саморобна біжутерія. Стародавні єгиптяни стали носити обручки на безіменному пальці, оскільки вважали, що ледь помітний нерв, розташований біля мізинця, веде прямо до серця людини. І це не випадково, адже найціннішим елементом відносин між людьми були і залишаються любов, вірність, турбота і теплі відносини між майбутнім подружжям

УКР. ЮВЕЛІР - Широкий вибір весільних обручок на будь-який смак

Весілля є одним з найбільш знакових подій в житті кожної людини. Як же правильно вибрати обручку, не розгубившись у великій різноманітності пропонованих моделей?

Купити обручки, в найкращому співвідношенню ціна - якість, можна в нашому інтернет-магазині ювелірних виробів УКР. ЮВЕЛІР. Україна здавна славиться ювелірними майстрами: Луцьк, Київ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Житомир, Хмельницький, - кільця з усіх цих міст представлені в нашому інтернет-магазині. Тут Ви зможете купити обручки з діамантами, обручки з білого золота і багато інших вишуканих ювелірних виробів. Наш асортимент постійно поповнюється новими товарами, оскільки ми прагнемо представити на Ваш вибір як традиційні, так і сучасні новинки в світі ювелірного мистецтва.

Традиційно обручки виготовляються з червоного золота. Зараз можна придбати кільця з білого золота, платини, срібла. Майбутні сімейні пари сьогодні можуть вибрати не тільки традиційні гладкі обручки, але і моделі, інкрустовані дорогоцінними каменями, а також кільця з ажурними гравіровками. Дотримуватися традицій при покупці обручок чи ні - вибирати Вам. Ми ж можемо запропонувати широкий асортимент обручок, які зможуть гідно прикрасити Ваше свято і стати витонченим символом любові і міцної сім'ї на довгі роки.

Купити обручки за найбільш вигідною ціною можна в нашому супермаркеті ювелірних виробів УКР. ЮВЕЛІР. Весільні ціни, пропоновані нашим магазином, дозволять Вам, без значної шкоди для Ваших фінансів, підібрати недорогі обручки на Ваш смак.

Наявність вибраного вами розміру уточнюйте в консультанта.

По заданих параметрах нічого не знайдено.
Спробуйте змінити параметри пошуку або перегляньте інші рубрики.

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Статті

 • Акцiя VIP колекція

  Дата публикації:
  23 листопада 2017 р.
  Автор:
  Admin

  Супер пропозиція .На всю колекцію VIP прикрас знижка 37%.