Ладанка

Широкий вибір іконок на будь-який смак.Іконку купити по низьких цінах можна купити можна саме тут Київ і православ'я вже безліч століть йдуть рука об руку. Саме тому релігійні символи, виготовлені нами, такі особливі, адже ми знаходимося в самому центрі легендарної столиці. Всього в декількох кілометрах від того місця, де Володимир колись приніс християнство на Русь. Ну і, звичайно, свою роль відіграє те, що наші майстри, без зайвої скромності, одні з кращих в Україні. Вивчіть поданий каталог з фотографіями золотих іконок-ладанок та інших православних символів, і вам неодмінно сподобається якийсь ювелірний виріб.

Чому ці ювелірні вироби так популярні?

З давніх-давен у християн прийнято носити на тілі православні символи. До них, перш за все, відноситься золотий хрест та іконка. Хоча останнім часом все частіше люди вважають за краще натільні ікони в золотому обрамленні. Як правило, це зображення Діви Марії, іноді з Немовлям на руках, хоча можливі варіанти за бажанням клієнта. Богородиця вважається захисницею і заступницею всіх матерів. Почасти тому жінки, які пізнали радість материнства, вважають за краще прикрашати свою шию зображенням Діви Марії. В іншому ж золоті ладанки-іконки популярні у людей будь-якої статі, статусу і віку. Лаконічні вироби з білого золота, розкішні - з червоного золота, оригінальні моделі з кольоровою емаллю і коштовним камінням. Кожен знайде тут щось своє.

Де найкраще купувати подібні ювелірні вироби?

Здавалося б, логічніше всього купити золоту іконку в церкві. Однак це не так. І ми зараз постараємося розповісти, чому. Якщо вам необхідний звичайну залізну ладанку, тоді, звичайно, вам варто відвідати спеціалізовану крамницю при будь-якому храмі. А ось, якщо ви шукаєте золоту іконку-ладанку в місті Луцьк, Київ, чи Львів, щоб вона була красива, стильна і сучасна, тоді варто звернути увагу на цей каталог. Посудіть самі, в церкві вам буде запропоновано стандартне ювелірний виріб з жовтого золота, головна мета якого - оберіг і релігійна святість. Набагато простіше придбати високоякісний виріб, яке повністю відповідає всім вашим естетичним запитам і лише потім, якщо це буде необхідно, освятити його в церкві. Те, що стосується якості самого металу, то тут ви зможете бути повністю впевнені в тому, що купуєте винятковий золотий хрест. Наш інтернет-магазин із задоволенням пропонує вам розглянути фото, на яких зображені як наші роботи, виготовлені за індивідуальними замовленнями клієнтам, так і готові ювелірні вироби різних майстрів зі світовим ім'ям. Уважно вивчіть весь представлений асортимент. Ви неодмінно знайдете тут той золотий хрестик, ціна на який вам сподобається. Наявність вибраної вами прикраси уточнюйте в консультанта.

По заданих параметрах нічого не знайдено.
Спробуйте змінити параметри пошуку або перегляньте інші рубрики.

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Статті

 • Знижки на прикраси з діамантами

  Дата публикації:
  23 листопада 2017 р.
  Автор:
  Admin

  Знижки на прикраси з діамантами

  Чекаємо вас в магазинах нашої мережі!

  *Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0732590259 ...