Ексклюзив

Ексклюзивні прикраси - це прикраси, які створені майстрами на ваше замовлення або виготовлені в дуже обмеженій кількості. Ексклюзивні ювелірні вироби, безумовно, індивідуальні та поза всякими сумнівами привертають до себе особливу увагу оточуючих.

Ексклюзивними ювелірними прикрасами можуть вважатися абсолютно всі ювелірні вироби, виконані за спеціальним замовленням. Це можуть бути кільця, сережки, підвіски, браслети, кулони, ланцюги, хрестики .... Буває так, що ви хочете зробити подарунок дорогій людині, але ювелірні вироби, представлені в магазинах, зовсім не схожі на те, що ви хочете. Саме тому ексклюзивний подарунок - це особливий подарунок для особливих людей і особливих випадків. І зовсім не має значення, всипана ця прикраса дорогоцінними каменями або ж вона взагалі без вставок. Важливим є те, що даний виріб буде зроблено особисто для вас або ваших близьких.

Взагалі варто відзначити, що будь-яка прикраса в тій чи іншій мірі є ексклюзивною, так як більшу частину виробничого процесу досі займає ручна робота. А це значить, що в кожний ювелірний виріб майстер вкладає частину себе, шматочок своїх знань і умінь.

Наш ювелірний магазин пропонує вашій увазі широкий асортимент ювелірних прикрас різних за стилем і виконання. Український ринок ексклюзивних ювелірних прикрас за останні десять років зазнав кардинальних змін. Перш за все це торкнулося ставлення споживачів до продукції іменитих європейських брендів. Якщо раніше до ексклюзивних речей відносили лише вироби від всесвітньо відомих брендів, то сьогодні вже багато цінителів прекрасного і унікального можуть з цим посперечатися. За словами опитаних майстрів, 80% всіх світових марок виробляється в Туреччині, і якість продукції, на жаль, не завжди відповідає заявленій ціні. Вітчизняні майстри можуть зробити виріб не гірше, а часом навіть краще.

Незалежно від того, який виріб ви виберете, будь то всипаний діамантами золотий кулон, перстень з сапфірами, сережки з топазами або кольє з дорогоцінними каменями, ми постараємося зробити все, щоб ваша покупка відповідала найвищим вимогам і задовольнила всі ваші запити. Якщо ж ви не знайшли прикрасу, яка прийдеться вам до душі, але у вас є свої побажання до виготовлення ювелірного виробу, наші майстри завжди будуть раді їх виконати.

Ексклюзивні ювелірні прикраси - це, без сумніву, оригінальний і незвичайний подарунок для вас і дорогих вам людей, адже це так приємно, коли щось роблять виключно для вас.

Наявність вибраної вами прикраси,розміру уточнюйте в консультанта.

По заданих параметрах нічого не знайдено.
Спробуйте змінити параметри пошуку або перегляньте інші рубрики.

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Статті

 • Акцiя VIP колекція

  Дата публикації:
  23 листопада 2017 р.
  Автор:
  Admin

  Супер пропозиція .На всю колекцію VIP прикрас знижка 37%.