Браслети

Браслети - прикраса для спокушання і статусу

Історія появи перших браслетів сягає своїм корінням у давні часи, про що свідчать зображення цієї прикраси в наскельних малюнках шумерів. Наші предки вірили в магічну силу браслетів. Перш за все, виріб на тонкій, витонченій жіночій руці обов'язково притягує увагу протилежної статі. Такою особливістю часто користуються красуні з метою звабити свого обранця.

Ювелірні браслети - статус і чарівність

Золоті браслети на руку для чоловіків і жінок мають різне смислове навантаження. Якщо для представників сильної статі вони є знаком мужності, величі, авторитету, то для дівчат це - яскрава родзинка в образі. У скриньках сучасних модниць є кілька видів браслетів: від лаконічно гладкого обруча з золота, і браслета інкрустованого каменями. Срібні і золоті браслети можна носити як повсякденну прикрасу, так і для особливих урочистих заходів. Все залежить від обраного дизайну. Якщо ви вирішили купити золотий браслет, важливо знати деякі нюанси про вироби цього типу.

Класифікація браслетів

Всі браслети класифікуються на м'які і жорсткі. Останні - це ті, які при носінні НЕ змінюють форму. До них відносяться пружні (незамкнуті кільця або спіралеподібні моделі), шарнірні і замкнуті кільця. М'які вироби підрозділяються на ланцюгові і глідерні, ланки яких з'єднуються шарнірами. Вони виглядають на руці легко і вільно, гармонійно поєднуються як з вечірнім, так і з діловим нарядом.

Ювелірні браслети також поділяються за іншими критеріями:

товщині (масивні, середні, тонкі)
наявності дорогоцінних каменів;
наявності різних декоративних елементів (підвісок і ін.).
Особливою популярністю користуються ланцюгові браслети, що складаються з безлічі ланок і виплетені в різних техніках (лав, якірна, Бісмарк і т.п.). Такі моделі гармоніюють і з роскішним Вечірнім вбранням, і з звичайним повсякденним одягом. Кілька порад для правильного вибору і носіння браслета

Якщо вам належить купити золотий браслет, наступні поради допоможуть зробити вдалий вибір:

при тонких зап'ястях вибирайте для жінки не масивні моделі;

- якщо рука широка, зверніть увагу на браслети середньої товщини;
- щоб вгадати розмір, вимірюємо зап'ясті і до отриманих показником додайте 2 см;
- масивні, ланцюгові і ексклюзивні дизайнерські браслети носите окремо від інших;
- браслети в формі замкнутих кілець прекрасно поєднуються на руці один з одним;
- ознакою поганого тону вважається носіння браслета ї годинника на одній руці.

Інтернет-магазин Укр ювелірів пропонує найрізноманітніші срібні і золоті браслети в місті Львів, Луцьк, Київ, Тернопіль та інших точках в Україні з доставкою, як класичні варіанти, так і виготовлені на замовлення унікальні дизайнерські моделі. Вартість виробу вираховується за такими параметрами, як вид металу, його проба, наявність дорогоцінних вставок, гравіювання, довжина, вага та вид плетіння.

Заглянувши в наш каталог з фото, ви зможете вибрати елегантний браслет на свій смак. Якщо хочете чогось неординарного, наші ювеліри завжди до ваших послуг. Для цього зверніться у наш магазин. Покупцям з інших міст можна також зв'язатися з нами за контактами, вказаними на сайті. Один крок - і незабаром ви отримаєте прикраса своєї мрії!

По заданих параметрах нічого не знайдено.
Спробуйте змінити параметри пошуку або перегляньте інші рубрики.

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Товари з {{page*limit}} по {{(page*limit) + limit}} із {{itemsCount}} у каталозі

на сторінці

Статті

 • Знижки на прикраси з діамантами

  Дата публикації:
  23 листопада 2017 р.
  Автор:
  Admin

  Знижки на прикраси з діамантами

  Чекаємо вас в магазинах нашої мережі!

  *Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0732590259 ...